KMI skaičiuoklė: sužinokite savo kūno sveikatą

Apie KMI ir jo reikšmę

Kūno Masės Indeksas (KMI) yra svarbi sveikatos rodiklis, kuris padeda įvertinti, ar jūsų kūno svoris yra sveikas ir ar jums gali būti rizika susirgti įvairiomis ligomis. KMI apskaičiuojamas pagal formulę, kurioje yra atsižvelgiama į jūsų kūno masę ir ūgį. Sužinant savo KMI, galite geriau suprasti, ar jūsų svoris yra optimalus ir ar reikėtų imtis veiksmų siekiant pagerinti sveikatą.

Šiandien norime pasidalinti su jumis patogia KMI skaičiuokle, kuri padės jums greitai ir lengvai sužinoti savo KMI. Ji yra nemokama ir lengvai prieinama, todėl galite ją naudoti bet kada ir bet kur. Tiek vyrų, tiek moterų KMI skaičiavimo formulė yra vienoda ir mūsų skaičiuoklė atsižvelgia į tai.

KMI skaičiavimas ir jo interpretacija

KMI skaičiavimas yra labai paprastas. Tam tikslui reikia žinoti tik savo masę kilogramais ir ūgį metrais. Įvedus šiuos duomenis mūsų skaičiuoklėje, gausite savo KMI vertę. Tačiau tiesioginis KMI skaičius nereiškia nieko be interpretacijos.

KMI reikšmės interpretacija yra suskirstyta į kategorijas, kurios nurodo, ar jūs turite sveiką kūno svorį ar jums reikia atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Šios kategorijos yra: žemo svorio, normalaus svorio, antsvorio, nutukimo. Kiekviena kategorija turi savo KMI reikšmių intervalą, kuris padeda įvertinti jūsų sveikatos būklę. Jei sužinosite, kad jūsų KMI yra antsvorio ar nutukimas, nereikia panikuoti. Tai yra pradinė informacija, kad galėtumėte imtis būtinų veiksmų ir pagerinti savo sveikatą.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *