Sužinokite savo Kūno Masės Indeksą su mūsų nemokama skaičiuokle

Kas yra Kūno Masės Indeksas?

Kūno Masės Indeksas (KMI) yra matas, naudojamas įvertinti žmogaus svorio lygį atsižvelgiant į jo ūgį. Tai plačiai naudojama priemonė, padedanti nustatyti, ar jūsų kūno svoris yra sveikas ir ar jums gali tekti rūpintis savo sveikata. KMI skaičiavimo formulė yra paprasta: KMI = kūno svoris (kg) / (ūgis (m))^2.

KMI skaičiavimas yra svarbus, nes padeda apibrėžti, ar esate normalaus svorio, antsvorio ar nutukęs. Jis taip pat gali būti naudingas gydytojui tiksliam jūsų sveikatos būklės įvertinimui ir nustatymui, kokias priemones reikia imtis norint pagerinti jūsų sveikatą.

Kaip mūsų skaičiuoklė gali padėti jums?

Mūsų patogi KMI skaičiuoklė yra puikus įrankis, skirtas greitai ir lengvai sužinoti savo KMI. Jums tereikia įvesti savo kūno svorį ir ūgį, o mes atliksime visą skaičiavimo darbą jūsų vietose. Tokiu būdu galėsite suvokti, kaip jūsų KMI atspindi jūsų kūno sveikatą ir ar galbūt reikia imtis papildomų sveikatos priemonių.

Mūsų skaičiuoklė taip pat pateikia aiškią rekomendaciją, kaip geriau palaikyti sveiką svorį ir užtikrinti optimalią sveikatą. Tai gali būti naudinga visiems, tiek norintiems numesti svorio, tiek siekiantiems išlaikyti esamą sveiką svorį.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *